?

Log in

No account? Create an account
detsyk
 
14th-Jan-2011 04:30 am - СТ НР
Sheldon_shoked
Знаєте, по-моєму Старий Новий Рік вдався!!! Принаймні я знайшов те що загубив 1 січня =))
15th-Dec-2010 06:22 pm - Мініатюрка
guitar
Route: Ternopil - Kraków
Total trip distance: 2077 km
Total trip time: 50 hours

Підірвались ми (Я і Хімік) в 4 ранку. О 4 30 під вікнами однієї з львівських хат, як німецький прикордонник чекав нас Грох. Як відданий господар Грох добре пильнував свою машину, тож мало не поламавши йому ноги, з горем пополам ми таки вирушили до Україно - Польського кордону. Приїхали, Роман помахав своїм ветеранським ветеринарним посвідченням і ми досить хутко проминули українську сторону, хоч за сприятливих обставин було б і ще швидше) На польській стороні проходити кордон мені ще ніколи не було так приємно і просто. Привітна полячка без ніяких доколупувань переговорила зі мною, погнала з Гроха чи він часом на телебаченні не маячиться і забрала паспорти. Їїїїїїїхххаааааа!!!  Нарешті зарулили в ЄС, дорога шик, печем шо дурні)))

Першою нашою зупинкою був ліс) На кордоні трохи настоялись, тож сцяти хтіли як коні. Далі був Пшеворск зі смачнючими Фляками. Нажерлись так, шо Грох просив більше не згадувати по їжу аж до вечора=) По-трохи добрались до Кракова, коронно обминувши платний автобан і замутивши кілька фінтів "бардюрчик", які Хімік вдало проспав, як і майже все))) Пізніше в Галереї Краковскій він навіть запитав "А де ми є?")) Отже висадились ми  прямо під Галереєю і повалили скуплятись. А там....безмежна кількість офігенних полячок. Ех було діло як Грох хапнув одну за сраку, а Хімік виходив плетену торбочку, здається навіть в тої самої) Потім була Маґда з супермаркету яка з нами так мило говорила, шо ми взяли в неї кожен по блоку пивка, хтіли і її забрати з собою, але вирішили хай ліпше гроші заробляє. Через пару годин вилізли з того пекла і пішли вирішувати шо робити далі.

Хто трохи розуміється той відразу зауважить шось не чисте. Як можна намотати 2000 км між Тернополем і Краковом????
А все дуже просто) Залізли в машину..і тут Грох каже...хлопаки, ану давайте ті гроші шо ми мали стратити на житло витратим на бензин і поживем в цьому домі на колесах. Після недовгих роздумів ми вирушили в бік чеського кордону...

Перед Краковом поляки нас попередили "ЕлЦеДе Фуль ХаДе не для ІДІОТУВ". Але ми ще за довго до того були зараховані до їхньої когорти. По дорозі нам прийшлось таки заплатити за автобан, але там і дорога просторіша і тиснути можна більше!!!! Далі з'їхали на облюбований Хімком Рибнік, в якому треба проїхати аж 8 кілець (по дорозі назад спеціально рахували). Заправили повний бак на заправці Bliska і гайда до кордону.

Кажу...ех хлопці...зара ви заціните шо таке справжня дорога і відмінний автобан. Проїхали останнє польське село, звернули на Чехію. І Маруська (баба-робот) каже: "за 150 метрів в'їдьте на автостраду". Ми лахати...але то плакати треба, бо насправді то в кожній країні таке має бути. Автобан чистесенький...рівний як стіл.. "Таке враження шо дорога сама запрошує тебе. Давай їдь!!!" Грох (с). На першій ж заправці купили чеську віньєту ( збір для проїзду по їхніх дорогах), нажаль на польській стороні її не найшли, тому прийшлось на чеській трошки за неї переплатити тими ж злотими. Чеських крон не мали...адже хто знав шо нас туди понесе) Біля 2 ночі в'їхали в Брно, яке за 250 км від Польщі. Пройшлись центром і знову в дорогу. Кажу: Раз ми вже за 210 км від Праги, то буде просто гріх туди не заїхати) за 100 км від Праги заїхали на заправку запаркувались, відмінно пригубили коньяка, якого прихопив Грох, вирішили шо рано їдем в Штуттгарт його одружувати. Їхати далі...то проблем нема...а от коли подумаєш скільки потім вертатись додому, то аж зле стає) Тож для початку поїхали в Прагу. Ну що я вам скажу Чехія не вразила саме в той момент, похмура, купи брудного снігу, лайняґ..всі мої попередні враження здобуті восени рік тому були підпсовані) Єдиним світлим моментом там була Монік, яку запримітив Грох, порадувала вона наші очі) Скужу вам так - сніг вирішує!!! Якби падав сніг і Брно, і Прага були б казковими) А так у даній дуелі виграла Польща...яку снігом...ну просто завалило!!! :)
О! Згадав!!!)) Їдем з Чехії назад. Грошей в притик, рівно шоб вернутись в Україну. Кажу Хіміку шо маєм 980 крон на бензин. Дивлюсь а він лиє, навіть не втикає на то шо там пише. Кажу йому: Альо!!! Втикай! Вже 666 крон!!!! Він каже: "Ааа"))) Доливає до 981 і виходить так, шо це на всі гроші...добре шо більше не залив, не знаю чим би там віддавали) Короче віддав всі Крони і по всьому. Так само в Польщі залили на 50 злотих...а потім їхали до кордону і шкрябали копійки шоб купити водички, бо пити дуже хтіли...такі не назбирали=)

Отак-от ми гарно проїхалися і щасливо повернулися!!!!

                                                                                                            =)   (=
Mongokodopungu
Прожити місяць - це як перегорнути календар на стіні. Швидко і непомітно. Важливо лише те, як ти його провів. Чи змінилась картинка коли ти перегорнув його з 31 на 1? З 30, з 29, з 28. З якого б там не було, ти маєш постаратися щоб у твоїй пам'яті воно збереглось яскравим малюнком, ну і звичайно ж бажано не одним.
Тож не проведи бездарно рік. Бо що тоді? Закритись одним великим полотном, на якому сірими пастельними кольорами буде написано: "А як ти провів літо?"

                                                                                                            =)   (=
19th-Jan-2010 03:59 pm - Cisco
Mongokodopungu
Яка доля!!!! Який фарт!!!!
Такий яскравий приклад долі в моєму житті, ще не зустрічався=)
Просто так мало бути, і все!)

Понеділок 18 січня 2010 року
На 12 00 мені призначено здачу сертифікаційного екзамену з Cisco.
Почуваюся не дуже впевнено, як на здачу фінального екзамену, перечитав досить багато, переглянув деякі питання з Pass 4 Sure, але чогось все-таки не вистачає...Сиджу оформляю деякі паперчики для активації екзамену і тут заходить Morgan....ніґерок)
Я його знаю, так на рівні "Hi! How you doin'??? ;] "
От і починається з того ж=)
М: Я збираюсь здавати екзамен
Т: Я тож) А ти який екз буш здавати?
М: CCNA (сертифікаційний)
Т:О_о І я тож) І шо прямо сьогодні?
М:єп
От він і підходить до адміністратора сертифікаційного центру і каже, шо хоче здавати. Вона йому толкує шо його цілий тиждень не було і вони не знали коли він саме прийде, і тре було прийти попередити, а ось зараз буде здавати Тарас, а далі скорочений день і таке) Він починає трухати, шо йому тре сьоні, бо він вночі їде з України і вже не вернеться, в нього літак і нема куди далі))) Адміністратор говорить по-українськи, нігерієць по-англійськи і вони ніяк не можуть дійти згоди)))
Я вирішую спробувати розрулити це непорозуміння між ними) Толкую, їм то шо тіки шо описав) Кажу: "Ех Морґан, прийшов би ти чуток раніше, то здавав би замість мене, а я б завтра здав" Адміністратор каже, ОК нехай Morgan здає після тебе..буду сидіти довше...
Роблю електроний підпис, сідаю фоткатись, і тут починає шось WEB-камера глючити, викликають іншого адміна, поки він прийшов, поки вони розібрались з тим всім, то вже по 13.  Адміністратор таки вирішила, шоб допізна не сидіти в свято, мій екз перенести на вівторок, а Morgan хай пошвидше здає)))

Прийшов додому..думаю тре порискати за новими Pass 4 Sure, цікаво які самі свіжі є... Бо до того вчився по тих шо інструктор дав. І тут я нариваю свіжесенькі P4S, за 18 число і з 5 число здоровенну базу питань,  ввечері переглядаю...ту велику базу ше зранку переглядав, така здорова))))


Вівторок 19 січня 2010 року
Йду здавати. Вже значно впевненіший у собі, з ще більшим багажем знань!!!!)))
 
 
 
І як ви думаєте що??? Цей неймовірний склад обставин.
Нова база, яку мені вдалось знайти і яка мені неймовірно допомогла.
Плюс не дурна голова на плечах, роблять мене - Сертифікованим спеціалістом з мережевих технологій!!!!!!!!!
А Morgan провалює екзамен=) *PARDON*

І тут ми висловлюємо особливу подяку мамі, тату, інструктору з Cisco, друзям, Морґану, єгиптянам і арабам, які робили свіжі P4S))))
Ну і звичайно Богу дякуєм, за такий неймовірний склад обставин!!!!
                                                                                                            =)   (=
25th-Dec-2009 01:29 pm - Фортепіано
guitar

жаль, шо тут нема ф-но..

 

..поки ти до нього доберешся, то твоє ф-но всохнеться і розпадеться. PARDON    Це станеться від того, що ти залишив його самого, тупо киданув… . отак-от, просто взяв і залишив

я про нього не забуваю, воно це знає

 

ні.. йому потрібна твоя увага.. шоб ти стер пилюку, погладив його, збудивши з довгого сну, пограв на ньому так як колись, щоб ви зустрілись віч-на-віч як старі добрі друзі..  а ти...   воно як людина, жаль шо ти не знаєш.. ех.. я більш ніж впевнений, шо ти навіть не знаєш як його звати!

знаю я!!!!!! знаю!!!!!!! Його офіційна назва «Україна»!

 

о.. все з тобою ясно.. це його тавро..і воно його мучить! Насправді воно має своє ім'я, а ти навіть про це не знаєш...(((( тобі мало б бути соромно…стільки років тільки ти і ф-но.. знаєш як йому боляче чути це???!!!! Ф-но не любить коли його так кличуть, це його мучить це його хрест який він мусить на собі нести.. але не хоче і коли ти йому про це нагадуєш...йому погано.. краще так не роби..

Це ж казки..

 

О.. ну все, навіть не хочу говорити з тобою і до ф-но не підходь тепер! Ти не заслуговуєш!

 

Не забувайте про своє фортепіано!!! Воно чекає на Вас!;)

 

                                                                                                            =)   (=

This page was loaded Oct 14th 2019, 6:28 am GMT.