?

Log in

No account? Create an account
detsyk
My own summer 
25th-Aug-2011 06:03 pm
Skantarius
Я ніколи не любив останні тижні літа. Невідомо чому вони перетворюються на беззмістовні, спустошені, виснажливі дні. Ну і звичайно, якщо ти не зміниш цю ситуацію сам, за тебе це ніхто не зробить. А інколи тобі просто потрібен час, щоб все переосмислити.
Саме тому цього року я залишив все задумане і звалив геть. Це вже просто було не до витримання. Це місто трафляло мене все більше і більше. Як то каже безсмертний класик Тревіс Мейд "це місто давно пора покинути". Тож Німеччина мала поставити все на свої місця. І це було одне з найправильніших моїх рішень цього літа.
Ляйпціґ. Нічого особливого в плані архітектури і краси міста. Але контингент людей до яких я потрапив дав мені спокій та простий душевний відпочинок. Ці вечори та нічні велосипедні прогулянки просто зірвали мені дах. Одразу ж в перший день ти потрапляєш на вечірку в центрі міста, у великій олдовій квартирі. Через відкриті вікна лунає драм, ти поринаєш у темряву, щоб дихнути свіжого нічного повітря... і завмираєш від прекрасного костелу, який впирається у вікна квартири. Вуличне світло руйнує реальність і кидає на тебе безліч циферблатів. Стрілки та цифри пробиваються через твою свідомість на зовні, розбиваються на дрібні частинки падаючи тобі під ноги.
Всього за добу Deftones будуть настільки близько, що не зустрітись з ними буде просто неможливо.
This page was loaded Oct 14th 2019, 5:43 am GMT.