?

Log in

No account? Create an account
detsyk
Розбиті швейцарські хребти 
22nd-Feb-2011 01:45 am
Skantarius

Знаєте як можна перетнути кордон між двома країнами три рази за хвилин так 45? І завжди в іншому місці. Дуже просто! Потрібно лише, щоб між ними протікала річка. Саме так я тричі виїхав з Австрії і тричі в'їхав в Швейцарію.

Класно говорити з прикордонниками, коли вони нормальні люди. І говорять з тобою ввічливо і з розумінням. А не так, як деякі бидлани. Отож, австрійські прикордонники гарно пояснили мені як виїхати на автобан і їхати в потрібну мені сторону. Але я чемно провтикав поворот і заїхав в найближче село. Знаєте, так мабуть і краще. Бо села там на стільки шикарні, шо починаєш думати, чи не поселитися б тут на завжди?

Краса красою, але ж треба вернутися на автобан. На карті дивлюсь де найближчий перетин дороги з автострадою. Доїжджаю, але раз, а дорога з нею не сходиться. От і фігариш пряменько через міст в Австрію. Ну і ше раз так само відбувається. І аж після довгих старань ти потрапляєш туди куди треба. Але які там старання? Можливо це я!? Самовільно їздив цими мальовничими австрійськими та швейцарськими селами?

           А потім були дороги! Такі шикарні і чудесні альпійські дороги, шо просто зносить дах! Як же ж кайфово їхати по дорозі, яка знаходиться на висоті 1638 м над рівнем моря! Ці безкінечні тунелі тягнуть тебе за собою в безодню гір. Але тебе всеодно пре, пре і перевертає навколо всіх можливих осей. Тяжко бувало місцями, звичайно, тумани, вузькі дороги. Але, що мені? Ми з Бо
ґданом, ще не таке долали на наших рідних карпатських перевалах!!!!

Comments 
22nd-Feb-2011 02:04 pm (UTC)
Так, наші тумани самі густі і самі лутчі в мірє )
23rd-Feb-2011 12:11 pm (UTC)
Ех, Баґдан, шо ми з тобою тільки не пережили)))
23rd-Feb-2011 12:26 pm (UTC)
А ше скільки переживемо! ))
Вот поїздка в Чернівці не за горами. Познакомимся і з їхніми копами )
23rd-Feb-2011 12:28 pm (UTC)
Нє, Чернівці поадекватніше місто))) Але з копами познайомитися можна))))
23rd-Feb-2011 12:40 pm (UTC)
Ну, тільки заїдемо, ніяких екскурсій цернтром і всяке таке - зразу запитаємо: "А де тут в вас копи?!"
23rd-Feb-2011 12:43 pm (UTC)
Єєє!!! Це буде круто!!!! Я вже в передчутті свята! =))
This page was loaded Oct 14th 2019, 5:40 am GMT.